Články

DAJTA ZBOHOM JAZVÁM

DAJTA ZBOHOM JAZVÁM Takmer väčšina z nás používa kyselinu hyaluronovú ako účinný prípravok v boji proti vráskam alebo ako účinnú prevenciu proti ochabnutosti pleti a vzniku nových vrások. Čo už ale možno neviete je, že kyselina hyaluronová má celý rad ďalších účinných vlastností, medzi ktoré patrí aj celková regenerácia pokožky, schopnosť hojenia rán a redukovanie poškodenej kože či nevzhľadných jaziev.

Čítajte viac...

PARFÉM POMÔŽE ODHALIT´VAŠU PRAVÚ OSOBNOST´

PARFÉM POMÔŽE ODHALIT´VAŠU PRAVÚ OSOBNOST´ Objaviť dokonalý parfém môže byť oveľa ťažšie ako sa zdá. Pri výbere parfému sa predovšetkým sústredíme na to, ako v danú chvíľu vonia, ale už moc nepremýšľame o tom, že aj samotný výber vône o nás môže prezradiť oveľa viac než si myslíme.

Čítajte viac...

APLIKÁCIA SÉRA S KYSELINOU HYALURÓNOVOU

APLIKÁCIA SÉRA S KYSELINOU HYALURÓNOVOU Dôvodov prečo pravidelne používať kozmetiku s vysokým obsahom kyseliny hyaluronovej môžeme uviesť hneď niekoľko. Kyselina hyaluronová redukuje a vypĺňa vrásky, dokáže vyhladiť jemné línie tváre a očného okolia, a tiež predchádzať tvorbe nových vrások. Ďalším jej účinkom, ktorý určite stojí za zmienku, je posilňovanie schopnosti kože zadržať vodu a tým hydratovať, regenerovať a vyhladzovať tvárovú pokožku.

Čítajte viac...

HISTÓRIA PARFÉMOV

HISTÓRIA PARFÉMOV História vôní siaha do ďalekej minulosti a hoci sa môže zdať, že používanie parfumov je neodmysliteľne späté s modernou dobou, vyvedieme vás z omylu. Hovorí sa, že parfém je starý ako ľudstvo samo, ale môžeme sa len dohadovať o tom kde presne a kedy bol prvý parfém vyrobený.

Čítajte viac...

KONOPNÝ OLEJ

KONOPNÝ OLEJ Konopný olej čiže Sativaseedoil, je rastlinný olej získavaný z lisovania semien rastlín rodu konope. Je získavaný z tzv. technického konope, ktorý neobsahuje návykové látky THC.

Čítajte viac...

EXTRAKT Z LISTOV ALOE VERA

EXTRAKT Z LISTOV ALOE VERA Využívanie Aloe ako liečivej rastliny má veľmi dlhú históriu, ktorá siaha do ďalekej minulosti. Prvé zmienky o liečivých účinkoch tejto rastliny pochádzajú zo Sumerskej ríše a datujú sa do obdobia tisíce rokov pred naším letopočtom.

Čítajte viac...

ARGANOVÝ OLEJ ALEBO MAROCKÉ ZLATO

ARGANOVÝ OLEJ ALEBO MAROCKÉ ZLATO Argania Spinosa kerneil oil, slovensky označovaný ako hydrogenovaný olej z jadier Arganie tŕnistej, je najčastejšie známy pod jednoduchým názvom Arganový olej.

Čítajte viac...

ZÁZRAK MENOM KYSELINA HYALURÓNOVÁ

ZÁZRAK MENOM KYSELINA HYALURÓNOVÁ Snáď každý z nás už o zázraku menom kyselina hyaluronová niekedy počul. V posledných rokoch jej popularita stále stúpa, najmä v kozmetickom priemysle.

Čítajte viac...

.

ZAUJÍMAVÉ ČLÁNKY NIELEN O KOZMETIKE:

ALOE VERA:

aloe vera

ARGÁNOVÝ OLEJ:

arganovy olej

KYSELINA HYALURONOVÁ:

kyselina hyaluronova

KONOPNÝ OLEJ:

konopny olej

HISTÓRIA PARFUMŮ:

parfemy

RYCHLÝ NÁKUP:

LIGHT MOMENT

light moment

MOON STONE

moon stone

PURE HARMONY

pure harmony

GOLD AMBER

gold amber

HYDRATATION CREAM

hydratation cream

ANTI-AGE HYALURON

anti-age

 

Prihlásenie

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Vice info